"> دانلود فيلم ایرانی شاه کش | قلب فیلم

دانلود فیلم

» دانلود فيلم ایرانی شاه کشقلب فیلم

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

دانلود فیلم ایرانی شاه کش

دسته بندی : دانلود فیلم ، دانلود فیلم ایرانی تاریخ : دوشنبه 16 سپتامبر 2019

دانلود فیلم ایرانی به نام شاه کش

Download Film called King killer

دانلود فیلم King killer

دانلود فیلم با لینک مستقیم

بزودی

دانلود فیلم ایرانی به نام شاه کش

نام فیلم : شاه کش
ژانر : اجتماعی ، خانوادگی ،
کارگردان : وحید امیر خانی
نویسنده : وحید امیر خانی
بازیگران : مهناز افشار ، هادی حجازی فر ، فرید سجادی حسینی،مجید صالحی ، علیرضا کمالی نژاد ، مهدی کوشکی ، ،
محصول کشور : ایران
سال تولید : ۱۳۹۶
زبان : فارسی
کیفیت : بالا
خلاصه داستان :گوزنِ قرمز از پشتِ صخره‌ یخ زده، نگاهی به مردِ شکارچی که سیگاری دود می کند می اندازد. گرگ، مچاله از سرما سرفه ای می کند. گوزن قرمز: می خواد چیکار کنه؟ گرگ: نمیدونه می خواد چیکار کنه. گوزنِ قرمز: اینا که نمی دونن می خوان چیکار کنن خطرناک ترن… من برمی گردم!

توضیحات بیشتر در مورد فیلم شاه کش

خبرهای جدید از شاه کش

داستان «شاه کُش» که پیش تولید آن نزدیک به دو ماه به طول انجامیده، در برف و کولاک می‌گذرد. طبق شنیده ها «شاه کُش» داستان یک مرگ مشکوک در ارتفاع چند سدمتری ست. تولید این فیلم نیاز به شرایط آب و هوایی توفانی داشته و همین موضوع تولید آن را پیچیده کرده است.چراکه داستان فیلم در یک هتل در برف و کولاک روایت می شود، ولی در فیلم مشخص نمی شود که این هتل در کجا قرار دارد و ۷۰ درسد از فیلم در یک دکور بزرگ ضبط شده که این دکور در یک سوله در تهران ساخته شده که شبیه سازی آن حدود یک ماه زمان برده است. / آذر ۹۷

با پایان یافتن سداگذارى توسط محمدرضا دلپاک، فیلم سینمایى شاه کش آماده نمایش شد. / ۱۵ امرداد۹۷

دانلود فیلم ایرانی شاه کش

نقد فیلم در مدت معلوم فیلم قبلی وحید امیر خانی

شجاعت در انتخاب سوژه متفاوت و ملتهب برای یک اثر هنری به خصوص در مدیوم سینما یک ریسک به حساب می آید. این کار گاهی باعث می شود که هنرمند راه صد ساله را یک شبه طی کند و گاهی باعث می شود به عقب پرتاب شود.

به همین دلیل است که در چند ساله اخیر هنرمندان فراوانی کوشیده اند تا بدون اینکه دست به اقدامی ویژه بزنند و برای خلق یک اثر هنری متفاوت و ویژه به ذهنشان فشار بیاورند اقدام به تقلید از روی کلیشه های از پیش تعیین شده رفته اند. اتفاقی که می توان آن را یکی از دلایل قهر مخاطب با سینما عنوان کرد.

به نظر می رسد شجاعت وحید امیرخانی در ساخت فیلم «در مدت معلوم» جواب داده و نحوه مواجهه رسانه ها با اثر وی و همچنین منحنی در حال رشد فروش فیلم او گزاره هایی که در بالا گفته شد را اثبات می کند.

صرف نظر از کسانی که اولین فیلم کارگردان را پسندیده اند، می توان از فیلم امیرخانی چشم پوشید و به گونه ای رفتار کرد که انگار چنین فیلمی ساخته نشده است، اما این رفتار دردی را دوا نمی کند. می توان این فیلم را دوست نداشت و آن را یک اثر نه چندان قوی دانست. با این وجود گفتگو در خصوص آن باعث می شود که به هنرمندی که در انتخاب موضوع شجاعت به خرج داده برای آینده مسیر فیلمسازی اش کمک کرد.

فیلم «در مدت معلوم» داستان جوانی است به اسم میثم که به همراه سعید هم خانه اش در یک خانه دانشجویی زندگی می کنند. میثم در خصوص ازدواج موقت جزوه ای را نوشته و سعی می کند به همه ثابت کند که راه حل عبور از مشکلات جنسی جوانان در عمل به این جزوه و پیشنهاد او یعنی ازدواج موقت است.

اگر نخواهیم چشم بر واقعیت های جامعه ببندیم باید اعتراف کنیم که قصه فیلم مسئله بسیاری در جامعه امروز ما محسوب می شود. کسانی که میان گناه و حلالی که عرف در برابر آن مقاومت می کند به دام گناه می افتند. امیرخانی گام درستی برداشته و سوژه را با استفاده از ارزش رسانه ای دربرگیری انتخاب کرده است.

البته فیلم زمانی می تواند مسئله اش را درست شرح دهد و مخاطب را با خود در گیر کند که قصه بگوید و قواعد سینما را رعایت کند. قصه ای که فیلم را نه تبدیل به مستند کند و نه یک مقاله تصویری .

در این فیلم روایت قصه دچار لکنت است. ظاهراً نمی داند طرف چه کسی را گرفته . حضور برخی از شخصیت ها نظیر دختران دانشجو، پسر پیرمرد فضول همسایه که اکبر عبدی کاملاً تکراری و کلیشه ای در این نقش ظاهر شده است در کار کاملاً بی جهت و اضافی به نظر می رسند.

میثم که جواد عزتی نقش آن را بازی می کند و نماد جوانان جامعه به حساب می آید مشخص نیست که دلش برای جامعه می سوزد یا دنبال بر طرف کردن میل جنسی خود است. رفتار هایش خیلی به یک انسان عادی شبیه نیستند. با خود حرف می زند، خیال بافی های فراوان دارد و همیشه ذهنش درگیر مسائل جنسی است.

میثم نمی تواند مدافع صیغه باشد. چرا که اگر ما او را مدافع صیغه بدانیم در واقع پذیرفته ایم که آدم های نه چندان سالمی شبیه به او هستند به دنبال ازدواج موقت می روند. آدم هایی با همان ویژگی هایی که پیش تر گفته شد. میثم آن قدر اسیر میل و نیاز خود است که حتی در لحظه ای چندش آور از فیلم تصمیم می گیرد یک پیرزن بساط فروش کوچه رخصت را به خانه ببرد.

می توان گفت قصد خیر وحید امیرخانی آن چه که باید، نشده است و ما با فیلمی مواجهیم که دارای تعداد فراوانی از سکانس های کش دار و نه چندان مرتبط با قصه است. قصه ای که البته به واقع نمی توان آن را در یک خط برای کسی تعریف کرد. چرا که مشخص نیست فیلم قصه میثم و جوزه ی اوست یا قصه سعید و همسرش صنم و یا قصه دختران دانشجو و استادشان است. از این جهت که فیلم در لحظاتی به هر کدام از این ها نزدیک می شود اما به راحتی از کنار آن ها عبور کرده و مسیر قصه را بدون هیچ منطقی تغییر می دهد.

در خصوص وجه کمدی این فیلم نیز می توان اعتراف کرد که اگر نبود بازی جواد عزتی و بعضی از نمک پرانی های هومن سیدی به واقع نمی توانستیم پای این فیلم بخندیم. اما اینها لحظاتی است که باعث می شود تماشای این فیلم آسان و روان شود همین.

وحید امیرخانی مستند های قابل قبولی را ساخته است. او اکنون در آغاز راه ساخت فیلم سینمایی داستانی است و از انتخاب سوژه ی جسورانه اش مشخص می شود که سر پر سودایی در سینما دارد . اما مخاطب او قصه ای می خواهد با روایتی سر راست و درست و نه با نقطه های مبهم متعدد. او باید بتواند در فیلم طرف که را بگیرد و حرف خود را در آینه ی کدام کاراکتر بازنمایی کند. سرگردانی مخاطب در فیلم اشکال اصلی نخستین ساخته ی وی محسوب می شود. اشکالی که امیدواریم در آثار بعدی او کمتر دیده شود.

شاه کُش (۱۳۹۶) فیلمی به نویسندگی و کارگردانی وحید امیرخانی و تهیه‌کنندگی عباس نادران (فرزند الیاس نادران، نماینده سابق اصولگرای مجلس) است.

وحید امیرخانی، پیش از این فیلم کمدی در مدت معلوم را کارگردانی کرد. این کارگردان اکنون سراغ یک درام معمایی- اجتماعی رفته که در سکوت خبری مراحل کسب مجوز آن طی شده‌است. مهناز افشار و هادی حجازی فر نقش‌های اصلی «شاه کُش» را برعهده دارند. [۱] این فیلم از متقاضیان سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر بود که از راهیابی به این رویداد جا ماند.[۲]
محتویات

۱ خلاصه داستان
۲ بازیگران
۳ عوامل فیلم
۴ ساخت
۵ پیوند به بیرون
۶ منابع

خلاصه داستان

دانلود فیلم ایرانی شاه کش

در خلاصه داستان «شاه کُش» آمده‌است: «گوزنِ قرمز از پشتِ صخرهٔ یخ‌زده، نگاهی به مردِ شکارچی که سیگاری دود می‌کند می‌اندازد. گرگ، مچاله از سرما سرفه‌ای می‌کند. گوزنِ قرمز: می‌خواد چی کار کنه؟ گرگ: نمیدونه می‌خواد چی کار کنه. گوزنِ قرمز: اینا که نمی‌دونن می‌خوان چی کار کنن خطرناک‌ترن… من برمی‌گردم!»[۳]
بازیگران

مهناز افشار
هادی حجازی فر
فرید سجادی حسینی
مجید صالحی
علیرضا کمالی نژاد
مهدی کوشکی
پیمان مقدمی

عوامل فیلم

نویسنده و کارگردان: وحید امیرخانی
تهیه‌کننده: عباس نادران
مدیر فیلمبرداری: علی قاضی
تدوین: حسن ایوبی
طراح صحنه: محسن نصرالهی
طراح گریم: ایمان امیدواری
مدیر صدابرداری: وحید مقدسی
طراح لباس: ملودی اسماعیلی
مدیر تولید: محمد یمینی
مدیر جلوه‌های ویژه بصری: فرید ناظر فصیحی
مدیر جلوه‌های ویژه میدانی: آرش آقابیک
برنامه ریز: احسان سجادی حسینی
دستیار اول کارگردان: درنا مدنی
منشی صحنه: زهرا تحقیقی
مدیر تدارکات: عماد طاهری
عکاس: سحاب زری باف

ساخت

دانلود فیلم ایرانی شاه کش

داستان «شاه کُش» که پیش تولید آن نزدیک به دو ماه به طول انجامیده، در برف و کولاک می‌گذرد.[۴] طبق شنیده‌ها «شاه کُش» داستان یک مرگ مشکوک در ارتفاع چند صدمتری ست.[۵]

تولید این فیلم نیاز به شرایط آب و هوایی توفانی داشته و همین موضوع تولید آن را پیچیده کرده‌است.[۶] چراکه داستان فیلم در یک هتل در برف و کولاک روایت می‌شود، ولی در فیلم مشخص نمی شود که این هتل در کجا قرار دارد و ۷۰ درصد از فیلم در یک دکور بزرگ ضبط شده که این دکور در یک سوله در تهران ساخته شده که شبیه‌سازی آن حدود یک ماه زمان برده است.[۷]

عباس نادران، فرزند الیاس نادران _نماینده سابق اصولگرای مجلس_ تهیه کنندگی «شاه کُش» را برعهده دارد. نادران که سابقه تهیه مستندهای مذهبی را داشته، اکنون در مقام تهیه کنندگی یک فیلم سینمایی ظاهر شده و همین موضوع پرسش‌هایی را درخصوص چگونگی صدور پروانه تهیه کنندگی این فرد و جذب سرمایه چند میلیاردی برای این فیلم مطرح کرده‌است.[۸][۹]

مراحل کسب مجوز و پیش تولید این فیلم در سکوت کامل خبری طی شد و خبر صدور پروانه ساخت این فیلم هیچ گاه از سوی سازمان سینمایی اعلام نشد. همین موضوع انتقاداتی را از سوی برخی رسانه‌ها درخصوص نقش سازمان سینمایی و شورای عالی تهیه کنندگان درباره صدور پروانه تهیه کنندگی برای شخصی که سابقه ی تهیه و سرمایه‌گذاری در فیلم‌های بلند نداشته، همراه داشته‌است

دانلود فیلم ایرانی شاه کش

Likes0Dislikes0
چه امتیازی می دهید؟
5 / 5.00
[ 1 رای ]
195 views مشاهده
برچسب ها

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 24
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


تبلیغات متنی
دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ ، متن آهنگ ، تکست آهنگ

http://text20.ir/
دانلود فیلم

دانلود فیلم هندی،دانلود فیلم خارجی،دانلود فیلم ایرانی

https://www.ghalbeahang.ir/
اخبار هنرمندان

حواشی هنرمندان،اخبار بازیگران و خواننده ها

http://akhbarhonarmandan.ir/
دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ ، متن آهنگ ، موزیک آهنگ

https://musicbist.ir/