"> دانلود فيلم ایرانی نارمک | قلب فیلم

دانلود فیلم

» دانلود فيلم ایرانی نارمکقلب فیلم

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

دانلود فیلم ایرانی به نام نارمک

Download Film called Narmak

دانلود فیلم Narmak

دانلود فیلم با لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرانی نارمک

نام فیلم : نارمک
ژانر : اجتماعی ، خانوادگی ، درام
کارگردان : صالح دلدم
نویسنده : صالح دلدم
بازیگران : سحر قریشی ، نیما شاهرخ شاهی ، صالح دلدم،کیانوش گرامی ، اردشیر کاظمی ، پروین میکده ، ،
محصول کشور : ایران
سال تولید : ۱۳۹۰
زبان : فارسی
کیفیت : بالا
خلاصه داستان : :در روز قبل از سال تحویل، خانواده ای که ساکن شرق تهران هستند قصد رفتن به یک مهمانی رو دارندکه ورود یک غریبه به این خانه تمام معادلات نورورز را به هم میریزد…

توضیحات بیشتر در مورد فیلم نارمک

شورای پروانه ساخت با حضور اعضای جدید خود روز چهارشنبه هفته گذشته تشکیل جلسه داد که صدور ۵ پروانه ساخت خروجی آن بوده است.

فیلم‌های سینمایی «خداحافظ پلیکان پاخاکستری» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدعلی طالبی، «کوروش زنده است» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مهرداد فرید، «حراج» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی حسین شهابی، «سایه‌ روشن» به تهیه‌کنندگی سید جمال ساداتیان و کارگردانی فرزاد موتمن و «خبر خاصی نیست» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مصطفی شایسته ۵ فیلمی هستند که در جدیدترین جلسه شورای پروانه ساخت موفق به کسب پروانه ساخت شدند.

جمال شورجه، مجید رضابالا، حسین کرمی، اکبر نبوی، محمدباقر قهرمانی، همایون اسعدیان و منوچهر شاهسواری ۷ عضوی هستند که فیلمنامه‌های سینمایی را مورد بررسی قرار داده و در نهایت برای آنها پروانه ساخت صادر می‌کنند.

چه کسانی در مدیریت ایوبی به فیلم‌ها پروانه ساخت می‌دهند؟

جمال شورجه، مجید رضابالا، حسین کرمی، اکبر نبوی، محمدباقر قهرمانی، همایون اسعدیان و منوچهر شاهسواری ۷ عضو شورای پروانه ساخت هستند که در مدیریت حجت‌الله ایوبی به فیلم‌نامه‌ها پروانه ساخت می‌دهند.

در حالی جلسه شورای پروانه ساخت در وزارت ارشاد برگزار شد که دو نماینده خانه سینما که از سوی حجت‌الله ایوبی به عنوان نمایندگان صنوف شناخته‌ شده‌اند نیز در جلسه حضور داشتند.

براساس این گزارش، جمال شورجه، مجید رضابالا، حسین کرمی، اکبر نبوی، محمدباقر قهرمانی، همایون اسعدیان و منوچهر شاهسواری ۷ عضوی هستند که فیلمنامه‌های سینمایی را مورد بررسی قرار داده و در نهایت برای آنها پروانه ساخت صادر می‌کنند.

در حال حاضر مدیر کل نظارت و ارزشیابی هنوز معرفی نشده است و تا زمان معرفی این مدیر، محمد احسانی به عنوان معاونت آثار و سرپرست فعالیت‌ها در جلسات شورای پروانه ساخت حضور پیدا می کند.

از بین نفرات عضو شورای پروانه ساخت،؛ جمال شورجه در مدیریت شمقدری نیز در این شورا حضور داشته و مجید رضابالا، حسین کرمی و محمدباقر قهرمانی در شورای پروانه نمایش نیز حضور دارند.

اکبر نبوی نیز در دوره‌های گذشته حضور در این شورا را تجربه کرده و همایون اسعدیان و منوچهر شاهسواری به عنوان نمایندگان خانه سینما در این جمع حضور خواهند داشت.طبق آئین نامه شورای پروانه ساخت، اعضای این شورا حداکثر تا ۹ نفر می‌توانند معرفی شوند.

کمیسیون فرهنگی همچنان وضعیت «یک خانواده محترم» را پیگیری می کند

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به رصد تمامی رویدادهای فرهنگی توسط این کمیسیون، از پیگیری وضعیت ساخت و تخلف سازندگان «یک خانواده محترم» خبر داد و گفت: مانع از حضور سازندگان آن در مناصب مدیریتی خواهیم شد.

حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر در مورد تحرکات اخیر برخی برای ورود مجدد تهیه کننده فیلم ضد ایرانی «یک خانواده محترم» گفت: با توجه به فیلم‌هایی که با حمایت آفریده ساخته‌ شده معلوم است که عقاید او با اصول نظام و اسلام مخالفت دارد و با تصدی ایشان در جایگاه‌هایی که خلاف اصول نظام است قطعاً مخالفیم.

وی افزود: همچنان پیگیر وضعیت «یک خانواده محترم» و سازندگان آن هستیم چرا که ما نسبت به این فیلم اعتراضات خودمان را داشتیم و همچنان نیز پیگیر این اعتراضات هستیم و امیدواریم در فضای فعلی کسانی که مسئله‌ساز بودند و باورهای دینی و ملی مردم را زیر سؤال بردند دیگر فرصتی برای بازگشت به عرصه مدیریت پیدا نکنند.

پژمان‌فر خاطرنشان کرد: کمیسیون فرهنگی نشان داده است که تمام قد از وزیر ارشاد و آقای ایوبی حمایت می‌کند و کارهایی آنها را در یک فضای مساعدت و مشارکت مورد حمایت قرار می‌دهد و با توجه به شناختی که از آقای ایوبی داریم مطمئن هستیم که ایشان از حضور چنین افرادی در مدیریت سینما جلوگیری خواهند کرد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: قطعاً ساخت «یک خانواده محترم» از سوی آقای آفریده یک اتفاق عادی نبود و ایشان نشان دادند به دنبال خواسته‌های نظام نخواهند بود و ما نیز مطمئن هستیم از حضور و مدیریت چنین عناصری که نتایج خوبی برای کشور نخواهد داشت جلوگیری می‌شود و با تمام وجود از این اتفاق جلوگیری خواهیم کرد.

وی همچنین در خصوص اظهارنظر اخیر وزیر ارشاد درباره تک‌خوانی زنان گفت: آن چیزی که بنده متذکر می‌شوم این است که خیلی مسائل داریم که مورد وفاق همه مراجع است اما ممکن است در برخی مسائل اختلاف‌نظرهایی وجود داشته باشد و آن چیزی که باید مدنظر قرار گیرد تنها نظر مقام معظم رهبری است و باید ببینیم ایشان در این مورد چه نظری دارند.

پژمان‌فر تأکید کرد: به هر حال در این گونه مسائل باید با احتیاط بیشتری ورود شود و کاری کنیم که به راحتی بتوانیم برگشت داشته باشیم و در این مورد به خصوص تنها نظر مقام معظم رهبری ملاک عمل باید قرار گیرد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی همچنین در خصوص پرونده فیلم‌ سینمایی «لاله» و اینکه این کمیسیون همچنان پیگیر وضعیت آن هست یا خیر؟ گفت: در مورد این فیلم امیدواریم وزارت ارشاد به صورت صحیحی وارد عمل شود چرا که شأن مجلس ورود مصداقی نیست و اصلاً اجرا و ممیزی کردن نسبت به موضوع فیلم و خیلی مسائل دیگر وظیفه مجلس نیست و ما نباید نسبت به آن ورود پیدا کنیم اما اعتراض کمیسیون فرهنگی به این دلیل بود که احساس کردیم فشارهای بیرونی در آن زمان در حد مدیریت سینما برای ساخت آن وارد می‌شود.

وی تصریح کرد: الان نیز از مدیریت جدید انتظار داریم همان طور که در این مورد با ما هم عقیده هستند این موضوع را به صورت کامل بررسی کنند و نتیجه را برای برخوردهای نهایی به دستگاه نظارتی و مجلس ارجاع بدهند اما اینکه مجلس بخواهد مصداقی وارد مباحث شود در شأن خانه ملت نیست.

ایوبی: از فیلم‌های امیدمحور حمایت می‌کنیم/ ورود قوه قضاییه به پرونده «لاله»

رئیس سازمان سینمایی با بیان اینکه از فیلم‌های امیدمحور در جشنواره فیلم فجر سال آینده حمایت می‌کنیم، درباره ورود قوه قضاییه به پروژه «لاله» گفت: قوه قضاییه برای این کارهاست و ورود می‌کند.

«حجت‌الله ایوبی» راجع به انحلال موسسه سینمای مقاومت و انقلاب اسلامی گفت: دستور انحلالش صادر شده و این موسسه منحل است، قبلا هم خدمت آقای عظیمی چند بار صحبت کرده‌ایم و از موسساتی که جدیدا تاسیس شده است.

ضمن اینکه دفاع مقدس خودش متولی دارد و سینمای دفاع مقدس متولیان خیلی خیلی خوبی هم دارد و باید دید که اصلا موسسات موازی با اینها لازم هست یا خیر. ضمن اینکه مشکلی که شخص وزیر با این موسسه داشتند، این بود که در این موسسه آقای وزیر را به عنوان هیات امنا گذاشتند و شخصیت‌های حقوقی دیگر را هم عضو این موسسه کردند که برای ایشان قابل قبول نبود.

وی همچنین در پاسخ به سوال دیگری با این مضمون سال گذشته فیلم‌نامه‌‌هایی به خاطر نگاه ممیزی ساخته نشدند و بخشی هم نتوانستند در جشنواره فیلم فجر حضور پیدا کنند، اما امسال علاقه دارند که در جشنواره باشند، آیا راه‌کاری برای این موضوع دارید؟ پاسخ داد: ما فیلم‌هایی که ممیزی شده‌اند ولی اصلاح نشده‌اند را دوباره ممیزی می‌کنیم و شورای ساخت و پروانه ساخت تشکیل شده تا ببینیم که چه می‌گویند. یعنی مکانیزم طبیعی خود را یکبار دیگر طی می‌کنند.

ایوبی همچنین مبنی بر اینکه شما در حکم آقای رضاداد سخن از جشنواره امید و فیلم‌های امید سخن گفته‌اید، این فیلم‌ها قرار است در چه فیلم‌هایی تبلور پیدا کنند؟ تصریح کرد: من خطابم به آقای رضاداد گفتم که سینمای این دوره را سینمای امید بنامیم برای اینکه سینماگران امیدوارند، مردم امیدوارند و جامعه ایرانی امیدوارتر است، این آرزو و مطالبه را داریم که سینمای ایران امسال که امکان پذیر نیست ولی در سال آینده امید را در مردم فریاد بزند.

وی همچنین از حمایت از فیلم‌هایی با این مضمون نیز گفت: حتما. ما اگر سبدحمایتی باشد که هست و اگر بودجه حمایتی داشته باشیم، از سینما و فیلم‌هایی حمایت می‌کنیم که امیدواری را در مردم بیشتر کنند.

وی همچنین در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر اینکه فیلم گذشته ساخته اصغر فرهادی به نمایندگی از کشور فرانسه در جشنواره زاگرب حضور پیدا کرده است، آیا هنوز هم اصرار دارید که این فیلم برای نمایندگی ایران در اسکار مناسب بود؟ پاسخ داد: بنده اصراری ندارم. من نه در انتخاب هیات داوران دخالت داشته‌ام و نه در تصمیم هیات داوران. هیات داوران از قبل تعیین شده بودند و آنها هم این فیلم را انتخاب کردند و ما هم به انتخاب ایشان احترام می‌گذاریم. آنها معتقدند که همه بررسی‌ها را انجام داده‌اند و فیلم از نظر حقوقی ایرانی تلقی می‌شود.

ایوبی همچنان درباره سخنان اخیر شمقدری درباره پروژه لاله نیز به شعری از خیام اشاره کرد و گفت: من می‌گویم از دی که گذشت هیچ ازو یاد مکن. فردا که نیامده ست فریاد مکن، برنامده و گذشته بنیاد مکن.

وی مبنی بر اینکه نمی‌توان از گذشته چشم پوشی کرد چون میلیاردها تومان پول بیت المال برای ساخت لاله صرف شده‌ است، تصریح کرد: خیر. اگر هم ما چشم‌هایمان را ببندیم، مسئولان قضایی چشمشان را نمی‌بندند به هر حال اگر بی‌نظمی‌هایی بوده، نه تنها در اینجا بلکه در کل کشور، در حال بررسی است نه تنها در سازمان سینمایی بلکه در سایر سازمان‌ها هم این گونه است و این دستور کلی دولت است و ما خودمان را حافظ بیت المال می‌دانیم و اگر جایی تخلفی شده، بچه‌های نظارتی در جریانند و کارشان را انجام می‌دهند، ما هرگز کوتاهی نمی‌کنیم.

وی درباره ورود قوه قضاییه به این موضوع نیز گفت: بله. اصلا قوه قضاییه برای این کارهاست و ورود پیدا می‌کند.

«گذشته» نماینده سینمای فرانسه در جشنواره زاگرب شد

فیلم «گذشته» ساخته اصغر فرهادی که به عنوان نماینده ایران به اسکار معرفی شده است،در جشنواره فیلم زاگرب به عنوان نماینده سینمای فرانسه به نمایش درآمد.

فیلم سینمایی «گذشته» آخرین ساخته کارگردان ایرانی “اصغر فرهادی” درجشنواره فیلم زاگرب به عنوان نماینده سینمای فرانسه به نمایش درآمد.

رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کرواسی ضمن اعتراض به نمایش فیلم گذشته به عنوان نماینده فرانسه، در تماس با دبیرخانه این جشنواره ، از چرایی این امر جویا شد که در پاسخ مسئولین جشنواره اظهارداشته اند که چون تهیه کننده فرانسوی و کمپانی memento ایتالیایی می باشند، نمی توان فیلم را به نام ایران معرفی نمود. هر چند اهالی سینما و فرهنگ و هنر اصغر فرهادی را به عنوان فیلمساز ایرانی می شناسند.

این فیلم به زبان اصلی (فرانسوی) و با زیرنویس انگلیسی و کروات به نمایش درمی آید.

جشنواره فیلم زاگرب از ۲۸ مهرماه تا چهارم آبان ماه سالجاری در چند سینمای شهر زاگرب در حال برگزاری است. در این جشنواره که در چند بخش فیلم بلند،فیلم کوتاه و همچنین فیلم مستند در حال برگزاری است، فیلم ها در ۵ سینمای شهر به اکران در می آیند.

براساس این گزارش، معرفی فیلم سینمایی «گذشته» با وجود ساخته شدن آن در فرانسه، به زبان فرانسوی و تهیه‌کنندگی یک کمپانی فرانسوی به عنوان نماینده سینمای ایران در اسکار موجب اعتراض گروهی زیادی از سینماگران ایرانی شد،که با واکنش تند برخی از اعضای هیات انتخاب فیلم برای اسکار مواجه شد.

احتمال تعویق اکران «تنهای تنهای تنها» تا دهه محرم/ «سر به مهر» به استقلال رسید

مدیر پخش سازمان سینمایی حوزه هنری از احتمال تعویق اکران «تنهای تنهای تنها» تا پایان دهه محرم به دلیل پائین نیامدن کف فروش «به خاطر پونه» خبر داد.

غلامرضا فرجی در خصوص زمان دقیق اکران «تنهای تنهای تنها» گفت: قرار بود «تنهای تنهای تنهای» از روز چهارشنبه ۱ آبان اکران عمومی خود را آغاز کند که به دلیل بالا بودن کف فروش «به خاطر پونه» باید تا هفته آینده صبر کنیم و اگر هفته آینده کف فروش این فیلم افت کرد آن موقع در جلسه شورای صنفی نمایش در تغییر فیلم گروه استقلال تصمیم‌گیری شود.

وی افزود: البته این احتمال وجود دارد که «به خاطر پونه» همچنان به فروش خوب خود ادامه دهد و کف فروش این فیلم پائین نیاید که در این صورت احتمال دارد تا «تنهای تنهای تنها» پس از دهه اول محرم اکران شود.

مدیر پخش سازمان سینمایی حوزه هنری همچنین در خصوص فیلم‌های دیگر اکران خوزه هنری گفت: در حال حاضر قرار داد «ترنج» در گروه آزادی بسته شده و این فیلم به احتمال فراوان از هفته آینده جایگزین «دربند» خواهد شد.
فرجی خاطر نشان کرد: فیلم دیگری که حوزه هنری پخش آنرا به عهده دارد، «خسته نباشید» است که قرارداد اکران آن در شورای صنفی نمایش به ثبت رسید و قرار است پس از پایان اکران «ترنج» در گروه سینمایی اکران شود.

وی در پایان اظهار داشت: «سر به مهر» فیلم بعدی حوزه هنری است که قرارداد اکران این فیلم نیز به ثبت رسیده و پی از پایان اکران «تنهای تنهای تنها» در گروه سینمایی استقلال به اکران عمومی در خواهد آمد.

اکران «حوض نقاشی» و «خسته نباشید» در جشنواره فیلم‌های ایرانی لندن

فیلم‌های سینمایی «حوض نقاشی» و «خسته نباشید!» در چهارمین دوره جشنواره فیلم‌های ایرانی لندن به نمایش گذاشته خواهند شد.

چهارمین دوره این جشنواره ۱۸ تا ۱۰ آبان ماه در شهر لندن برگزار می‌شود و در این دوره بیشتر از ۱۵ فیلم بلند به همراه فیلم های کوتاه و مستند به نمایش گذاشته خواهند شد. در این جشنواره سالانه سینمای ایران در بریتانیا معرفی می شود.

فیلم سینمایی «حوض نقاشی» به کارگردانی مازیار میری هفته گذشته در هجدهمین جشنواره بین المللی فیلم پوسان در کرهجنوبی به نمایش گذاشته شده است و ۵ تا ۹ آذر ماه نیز در جشنواره فیلم کودک آجیال که در شهر دوحه قطر برگزار می شود، به نمایش گذاشته خواهد شد. داستان این فیلم درباره مریم و رضا می باشد که با آدم‌های دیگر فرق دارند، آن هم نه یک فرق ساده، بلکه بسیار بزرگ و آن‌ها باید تلاش کنند تا به دیگران ثابت کنند این تفاوت بزرگ را با معجزه عشق حل کرده‌‌اند.

فیلم سینمایی «خسته نباشید!» اولین فیلم بلند محسن قرائی است که درباره زوجی جهانگرد است که درگیرِ اختلافاتی با یکدیگرند، در میانه ی سفر خود در ایران با موسسه جهانگردی طرف قراردادشان به مشکل برمی خورند. مرتضی، مستخدمِ اخراجیِ هتلی که زوج جهانگرد در آن سکونت دارند به کمک پسرعمویش حسین برای آنها نقشه ای می کشند

«تهرانپارس» با تغییر نام پروانه نمایش گرفت/ «نارمک» در شبکه نمایش خانگی

فیلم ویدئویی «نارمک» که ابتدا با نام «تهرانپارس» ساخته ‌شده بود، پس از دو سال با کسب پروانه نمایش‌ وارد شبکه نمایش خانگی شد.

این فیلم که پیش از این تهرانپارس نام داشت از سوی اداره کل ارزشیابی و نظارت سینمای حرفه ای وزارت ارشاد به نارمک تغییر نام یافت .

تهیه کننده این فیلم با اعلام این خبر افزود : وقتی دلیل مخالفت دوستان وزارت ارشاد را با نام تهرانپارس جویا شدم اعلام کردند استفاده از اسامی که در آن پارس داشته باشد ممنوع می باشد و بهتر است نام آن به نارمک تغییر پیدا کند! البته این اتفاق در زمان مدیریت جواد شمقدری بر سازمان سینمایی رخ داد و فیلم با جرح و تعدیل های فراوان موفق به اخذ پروانه نمایش گردید.

در این فیلم بازیگرانی همچون نیما شاهرخ شاهی ، سحر قریشی ، صالح دلدم ، کیانوش گرامی ، اردشیر کاظمی ، پروین میکده ، سیاوش قاسمی ، محمدرضا رهبری ، بنفشه شاهین مهر ، طاهره علایی و … به ایفای نقش پرداختند .

نارمک آخرین ساخته صالح دلدم پس از فیلم های مرثیه ای برای لاله زار ، بازگشت ، امضاء ، بی دل ، کباب غاز می باشد . فیلم نارمک در تیراژ ۰۰۰/۳۰۰ نسخه ، در قالب DVD و با کیفیت FULL HDتوسط ویدئو رسانه ریزموج وارد شبکه نمایش خانگی شده است .

فیلم نارمک به تهیه کنندگی ، نویسندگی و کارگردانی صالح دلدم پس از نزدیک به دوسال توقیف وارد شبکه نمایش خانگی شد.

قرارداد اکران «۵۸۷ روز انتظار»، «خسته نباشید» و «خاک و مرجان» ثبت شد.

ثبت قرارداد اکران فیلم‌های «۵۸۷ روز انتظار»، «خسته نباشید» و «خاک و مرجان» مصوبات جلسه امروز شورای صنفی نمایش است.

حبیب‌ کاوش در خصوص مصوبات جلسه امروز شورای صنفی نمایش گفت: در جلسه امروز قرار داد اکران «۵۸۷ روز انتظار» به کارگردانی احمد عبدالهیان از تاریخ ۱/۸/۹۲ در گروه سینمایی قدس به ثبت رسید و جایگزین فیلم سینمایی «پل چوبی» خواهد شد.

وی افزود: پیش از این قرار بود فیلم «عملیات مهد کودک» به کارگردانی فرزاد اژدری در گروه قدس روی پرده برود که به دلیل موزیکال بودن فیلم و در پیش بودن ماه محرم، شورای صنفی نمایش اکران فیلم را به تعویق انداخته است.

سخنگوی شورای صنفی نمایش تصریح کرد: همچنین قرار داد اکران فیلم سینمایی «خسته نباشید» در گروه آزادی به ثبت رسید و این فیلم پس از پایان اکران «ترنج» اکران عمومی خود را آغاز خواهد کرد.

کاوش خاطرنشان کرد: با تصویب اعضای شورای پروانه نمایش قرارداد اکران فیلم سینمایی «خاک و مرجان» به کارگردانی مسعود اطیابی نیز به ثبت رسید و این فیلم پس از پایان اکران «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» در گروه عصر جدید اکران خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به برگزاری جشنواره فیلم رشد در سینما فلسطین اظهار داشت: از تاریخ ۳ تا ۱۰ آبان جشنواره فیلم رشد در سینما فلسطین برگزار خواهد شد و این سینما در این تاریخ در اختیار جشنواره است.

گوهر خیراندیش در صحنه «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» دچار سانحه شد

گوهرخیراندیش بازیگر نقش شهدخت در جدیدترین فیلم سینمایی بهروز افخمی دچار سانحه شد.

گوهر خیراندیش که به همراه عوامل فیلم بهروز افخمی (آذر، شهدخت، پرویز و دیگران) برای فیلمبرداری به رینه – پلور دماوند رفته بود، سر صحنه فیلمبرداری با یک ماشین تصادف کرد و دچار سانحه شد.

خیراندیش برای فیلمبرداری یکی از صحنه‌ها با ماشین در حال حرکت بود که به طور اتفاقی با یکی از ماشین‌های محلی که ناگهان از فرعی بیرون می‌آید تصادف می‌کند.

گوهر خیراندیش هم‌اکنون با آمبولانس به تهران منتقل شده و قرار است تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

براساس این گزارش، مهدی فخیم‌زاده، رامید جوان، مرجان شیرمحمدی، گوهر خیراندیش، علیرضا خمسه، امیرعلی دانایی ،آزاده اسماعیل‌خانی به عنوان بازیگر در دهمین فیلم بلند سینمایی بهروز افخمی نقش آفرینی می‌کنند که عمده فیلمبرداری آن در تهران و حوالی دماوند است.

این فیلم تولید مشترک بشرا فیلم و بهروز افخمی است که فیلمنامه آن توسط مرجان شیرمحمدی نوشته شده است.

بهروز افخمی ساخت فیلم‌های «عروس»، «روز فرشته»،«روز شیطان»،«عقرب»،«جهان پهلوان تختی»، «شوکران»، «گاوخونی»، «فرزند صبح» و «صدای تیره» را در کارنامه‌ی کاری خود دارد.

توضیحات وزیر ارشاد درباره لغو مجوز موسسه متعلق به شمقدری

علی جنتی گفت:‌ در اساسنامه سازمان سینمایی مقاومت عناصری در هیئت امنا قید شده که به هیچ‌وجه جزو وظایف این اساسنامه نیست و باید یک مقام فرادستی آن را تصویب کند.

علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره لغو مجوز موسسه سینمایی مقاومت متعلق به شمقدری، گفت: آنچه به عنوان اساسنامه سازمان سینمایی مقاومت ثبت شده است، در هیئت امنای آن عناصری را قید کرده که به هیچ وجه جزو وظایف این اساسنامه نیست.

وی افزود: معمولا وقتی در یک اساسنامه‌ای عضو هیئت امنای آن و رئیس هیئت امنای آن افرادی همچون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، نماینده دفتر مقام معظم رهبری،‌نماینده شورای عالی انقلاب فرهنگی و … را می‌گذارند، اساسنامه را باید یک مقام فرادستی مانند مجلس شورای اسلامی یا شورای عالی انقلاب فرهنگی یا سایر مراجع مانند هیئت دولت تصویب کند.

وی ادامه داد: اینکه هر کسی آزادانه برود اساسنامه‌ای تهیه کند و افراد حقوقی را جزء هیئت امنای خود بگذارد و بعد هم آن را ثبت کند، خلاف قوانین کشور است و ما به هیئت مربوطه این موضوع را اعلام کردیم تا اساسنامه را ابطال کند و بعد از تغییر اساسنامه مورد بررسی قرار دهد.

فیلم سینمایی «فقط به خاطر پونه» توانست به فروش ۶۵۰ میلیون تومانی برسد؛ همچنین فیلم سینمایی «پل چوبی» نیز توانست به فروش یک میلیارد و پانصد و پنجاه میلیون تومانی برسد.

۱۳۰ هزار نفر «فقط به خاطر پونه» به سینماها رفتند!

فیلم سینمایی «فقط به خاطر پونه» به کارگردانی هاتف علیمردانی توانست به فروش ۶۵۰میلیونی دست یابد.

داستان زوجی به نام مجید و پونه را روایت می‌کند که زندگی‌شان به دلیل اختلافات فرهنگی دستخوش اتفاقاتی می‌شود.

فرهاد اصلانی، هانیه توسلی، ترلان پروانه، علی افشین راد، محمد ساربان، محمد کارت، نیره فراهانی از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

سود ۱۳۵ میلیونی کریمی با «بشارت به یک شهروند هزاره سوم»!

«بشارت به یک شهروند هزاره سوم» ساخته محمدهادی کریمی توانست بعد از گذشت ۱۳ روز از اکران به فروش ۱۳۵ میلیون تومانی دست یابد.

داستان این فیلم از آنجا آغاز می شود که با مرگ مرموز شهرزاد، لیلا و آزاده، تولد فرزندی که مینو در رحم دارد به مشکل بر می خورد، او در جستجوی پناهگاهی امن برای به دنیا آوردن فرزندش است اما یک محفل شش تایی در پی سقط این کودک، تا اینکه ..

هنگامه قاضیانی، نیکی کریمی، مهدی احمدی، بیتا فرهی، امیرحسین آرمان، خاطره اسدی، ساعد سهیلی، الناز بهمن زاده و شهرزاد کمال زاده و با حضور : حمید فرخ نژاد،فرخ نعمتی و احمد ساعتچیان در «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» به ایفای نقش پرداخته اند.

«پل چوبی» به یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون قطعه تقسیم شد!

فیلم سینمایی «پل چوبی» ساخته مهدی کرم پور توانست به فروش یک میلیارد و پانصد و پنجاه میلیون تومانی برسد.

«پل چوبی» معبری بود بر خندق شمالی طهران، مابین پایتخت و ییلاق شمیران… محل اتصال طهران قدیم و تهران مدرن. این‌جا و اکنون، محله پل چوبی یادگار گذشته است. نامی به‌جا مانده در قلب شهر پر هیاهو؛ محل رخداد عاشقانه‌ای ناآرام و….

در این فیلم بهرام رادان، هدیه تهرانی، مهناز افشار، آتیلا پسیانی، فرهاد اصلانی، برزو ارجمند، امید روحانی،‌ هستی محمایی،‌ آرمان پاپی‌زاده، نیلوفر سجادی، خسرو پسیانی، صدف نورمحمد و مهران مدیری به ایفای نقش پرداخته اند.

«دربند» سینما ۵۹۰ میلیون تومان سود کرد!

«دربند» به کارگردانی بهروز شعیبی هم چنان پرفروش ترین فیلم جدول اکران است. فیلم پرویز شهبازی که در آخرین لحظات از رسیدن به اسکار ۲۰۱۳ باز ماند. این فیلم توانست به فروش ۵۹۰ میلیون تومانی برسد.

این فیلم در مورد دختر دانشجویی‌‌ست که برای ادامه تحصیل در تهران با دختر ناشناسی هم خانه می‌شود. او در محیط جدیدی قرار گرفته و شرایط خاص این خانه و آدم‌هایش پای او را به ماجراهایی پیچیده‌ می‌کشد. این فیلم حضور او در این محیط را بررسی می‌کند؛ اینکه او چطور می‌تواند خود را در این جو حفظ کند و یا چگونه باید از لغزش خود جلوگیری نماید؟ اتفاقاتی نیز برای او رخ می‌دهد که با توجه به سطح تربیتی و محیط خانواده خود از آن سربلند بیرون خواهد آمد.

نازنین بیاتی، احمد مهرانفر، پگاه آهنگرانی، بهرنگ علوی، فرید الدین سماواتی در «دربند» به ایفای نقش پرداخته اند.

«گناهکاران» قریبیان ۷۰ میلیونی شد

فیلم «گناهکاران» ساخته فرامرز قریبیان توانست تنها در سینماهای شهرستان های کشور به فروش ۷۰ میلیونی تومانی دست یابد.

داستان فیلم درباره دختری است که در زندگی خود با آدم های مختلفی برخورد می کند و هر یک از این آدم ها برداشت خاص خود را نسبت به او دارند.

همایون ارشادی، هومن برق نورد، کوروش تهامی، رامبد جوان، سیاوش چراغی پور، ملکه رنجبر، امید روحانی، رضا رویگری، محمد ساره بان، قطب الدین صادقی، بهاره کیان افشار، شقایق فراهانی، فرامرز قریبیان، محمد متوسلانی، نسرین مقانلو و … بازیگران «گناهکاران» به شمار می روند.

Likes0Dislikes0
چه امتیازی می دهید؟
5 / 5.00
[ 1 رای ]
356 views مشاهده
برچسب ها

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 24
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


تبلیغات متنی
دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ ، متن آهنگ ، تکست آهنگ

http://text20.ir/
دانلود فیلم

دانلود فیلم هندی،دانلود فیلم خارجی،دانلود فیلم ایرانی

https://www.ghalbeahang.ir/
اخبار هنرمندان

حواشی هنرمندان،اخبار بازیگران و خواننده ها

http://akhbarhonarmandan.ir/
دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ ، متن آهنگ ، موزیک آهنگ

https://musicbist.ir/