دانلود فیلم

دانلود فيلم خارجی به نام کوهستانی میان ما - قلب فیلم

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸
دانلود فیلم خارجی به نام پدر
دانلود فیلم خارجی به نام پدر

دانلود فیلم خارجی به نام کوهستانی میان ما

Download Film called The Mountain Between Us

دانلود فیلم The Mountain Between Us

دانلود فیلم با لینک مستقیم

دانلود فیلم با دوبله فارسی

(مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران)

دانلود فیلم خارجی به نام کوهستانی میان ما

نام فیلم : کوهستانی میان ما
ژانر : اکشن ، درام ، ماجراجویی
کارگردان : هانی ابواسعد
نویسنده : چارلز مارتین
بازیگران : کیت وینسلت ، ادریس البا ، درموت مالرونی،بو بریجز ، بسنی براون ، لیندا سورنسن ، وینسنت گیل ، آندرس جوسیف
محصول کشور : آمریکا
سال تولید : ۲۰۱۷
زبان : دوبله فارسی
کیفیت : بالا
خلاصه داستان :فیلم کوهستانی میان ما داستان یک زن و مرد غریبه است که بعد از سقوط هواپیما در کوهستانی پر از برف اسیر میشوند و باید برای بقا تلاش کنند و وقتی به این نتیجه می رسند که کمکی نمیرسد باید ….

توضیحات بیشتر در مورد فیلم کوهستانی میان ما

تولید شده توسط
فرد برگ :سازنده اجرایی
پیتر چرنین :تولید کننده
دیلن کلارک :تولید کننده
بکی کروس :تهیه کننده اجرایی
امیر دیاب :تولید کننده متخصص
دیوید آماده :تولید کننده
جنی تاپینگ:تولید کننده

دانلود فیلم خارجی به نام کوهستانی میان ما

آهنگساز
رامین داوودی
سینما توسط
مندی واکر :مدیر عکاسی
فیلم ویرایش توسط
لی پرسی

دانلود فیلم خارجی به نام کوهستانی میان ما

طراحی تولید توسط
پاتریس ورمت
راهنمای هنر توسط
شریل ماریون
جیمز استوارت :نظارت بر مدیر هنری

دانلود فیلم خارجی به نام کوهستانی میان ما

تنظیم دکوراسیون توسط
شانون گوتلیب
طراحی لباس توسط
رنه اهر لیخ

دانلود فیلم خارجی به نام کوهستانی میان ما

گروه آرایشی
سیانگ … آرایش شخصی: مو و پروتز هنری: کیت وینسلت
شان :خدمه اثرات ویژه آرایش: بخش آزمایشگاه
مگان تنر :آرایش شخصی به ادریس البا
کتی تسه :هنرپیشه ویژه آرایش صورت

دانلود فیلم خارجی به نام کوهستانی میان ما

مدیریت تولید
بکی کروس :مدیر تولید واحد
توماس ای. ایمپراتو :مدیر اجرایی مسئول تولید
تیری :مدیر تولید واحد: کوه، واحد هوایی
مگان وین :عکاسی اضافی
استیو بارنت :سرپرست پس تولید (نامشخص)

دانلود فیلم خارجی به نام کوهستانی میان ما

مدیر واحد دوم یا معاون مدیر
پل بری :اولین دستیار کارگردان
بن برت :اولین دستیار کارگردان: عکاسی اضافی
مایکل چپمن :سومین دستیار کارگردان: عکاسی اضافی
ماریوس :دستیار کارگردان: عکاسی اضافی
تیم ماچتور:هماهنگ کننده پس زمینه
جان مالو :دستیار کارگردان / پس زمینه
لورا مولونی :دستیار سوم: عکسبرداری اضافی
فیلیپ نای نای :دستیار کارگردان دوم کلید
آماندا پطورا :دستیار کارگردان سوم

دانلود فیلم خارجی به نام کوهستانی میان ما

مراحل پیش تولید « کوه میان ما » نخستین بار در سال ۲۰۱۲ انجام شد اما تا سال ۲۰۱۴ ، چندین فیلمنامه نویس مختلف به استخدام درآمدند تا بتوانند فیلمنامه اثر را سر و سامان دهند و شرایط ساخت آن را مهیا نمایند. در واقع طی این دو سال، نویسندگان گوناگونی برای مدت چند ماه زمان خود را برای نوشتن فیلمنامه صرف می کردند و سپس نویسندگان دیگر استخدام می شدند تا آن را بازنویسی نمایند و این پروسه تا ۲ سال ادامه یافت! در کنار نوشتن فیلمنامه، گزینه های گوناگونی هم به عنوان بازیگران اصلی فیلم مطرح می شد که هرکدام از آنها پس از مدتی انصراف خودشان را از حضور در فیلم اعلام می کردند. بازیگرانی نظیر مایکل فاسباندر، چارلی هانام ، مارگوت رابی و رزاموند پایک از جمله کسانی بودند که نامشان برای حضور در فیلم اعلام شد اما در نهایت نقش ها به کیت وینسلت و ادریس البا رسید.

داستان فیلم درباره دکتری به نام بن (ادریس البا) و یک عکاس خبری به نام آلکس (کیت وینسلت) می باشد که یک سفر هواپیمایی را در کنار یکدیگر تجربه می کنند اما دیری نمی گذرد که هواپیمای آن دو در کوهستان سراسر پوشیده از برف سقوط می کند. آلکس و بن در این سقوط زنده می مانند اما برای اینکه در سرمای کوهستان از بین نروند، مجبور می شوند مسیر طولانی را برای زنده ماندن طی نمایند این در حالی است که غذای بسیار کمی در اختیار دارند و…

دانلود فیلم خارجی به نام کوهستانی میان ما

« کوه میان ما » در ژانری به نام « زنده ماندن » ( یا به زبان انگلیسی : Survival ) دسته بندی می شود. آثاری که معمولاً از محبوبیت های ویژه ای نزد علاقه مندان به سینما برخوردار است و در سالهای گذشته آثار خوش ساختی مانند « بازگشت » گونزالس ایناریتو و حتی « مکس دیوانه » در این ژانر روانه سینما شده است. « کوه میان ما » نیز از حضور دو بازیگر مطرح برخوردار است که می تواند عامل مهمی برای جذب مخاطب باشد اما این جذابیت تنها در دقایق ابتدایی می تواند ذهن تماشاگر را به خود جلب نماید و پس از آن فیلم می بایست قصه و روایت خود را مطرح نماید.

فیلم در دقایق نخست بسیار سریع و غیرمنتظره داستان خود را پیش می برد. در همان دقایق ابتدایی چند دقیقه ای بیشتر طول نمی کشد که دو شخصیت اصلی سوار بر هواپیما سقوطی ترسناک را در کوهستان پوشیده از برف تجربه می کنند. به نظر می رسد که فیلمساز خیلی علاقه ای به مطرح نمودن مقدمه نداشته و بی محابا به سراغ موضوع اصلی اش رفته تا زمان را از دست نرود. اما مشکل اینجاست که پس از سقوط هواپیما، مشکلات فیلم یکی پس از دیگری عیان می گردد که باعث سقوط آهسته اما پیوسته فیلم می گردد.

دانلود فیلم خارجی به نام کوهستانی میان ما

بزرگترین ایراد فیلم را می توان در منطق روایی آن و البته چارچوبی دانست که توسط فیلمنامه نویس و کارگردان مشخص شده یعنی ایجاد یک رابطه عاشقانه در دل کوهستان؛ آن هم در شرایطی که بحران و مرگ در فاصله حداقلی از قهرمانان داستان به سر می برد. در « کوه میان ما » کوهستان بزرگترین دشمن دو شخصیت اصلی داستان است و به نظر می رسد که نسبت به آنان بی رحم باشد چراکه هربار موقعیت ترسناکی را مهیا می سازد تا بن و آلکس یک قدم به مرگ نزدیک شوند. آنها از طرفی بابت سرما در عذاب هستند و از طرف دیگر ذخیره غذای حداقلی آنان مقاومت شان در برابر طبیعت را به حداقل می رساند. اما ایده فیلمساز در این حجم از بحران این بوده که آنها عاشق یکدیگر شوند!

عشق و علاقه ای که شاید بر روی کاغذ ایده بدی هم نباشد و بتوان از دل بحران، امید به زندگی را هم با توسل به عشق به تصویر کشید. اما منطق روایی و دیالوگ های عجیب و غریب دو شخصیت اصلی داستان که برگرفته از جملات روانشناسی کتاب های مشهور است، کمکی به ایجاد و باورپذیری این رابطه عاشقانه نمی کند. در واقع آنچه که بن و الکس بر زبان می آورند تناسبی با کوهستان، بحران و مرگ ندارد و به سختی می توان نشانه هایی از منطق را در آن یافت! این عامل باعث می شود تا تماشاگر نتواند به درک درستی از بن و آلکس و قرار گرفتن آن دو در کنار یکدیگر برسد.

به این موارد می بایست تعلیق حداقلی فیلم را نیز اضافه کرد که برگرفته از کلیشه های رایج ژانر است و هیچ خلاقیتی هم در نحوه اجرای آن به کار نرفته است. تماشاگر در طول داستان همواره یک قدم از فیلمساز جلوتر است و طبعاً غافلگیری که مد نظر سازندگان فیلم بوده هرگز به سراغ مخاطب نمی آید بطوریکه تماشاگر حتی احساس نمی کند که دو قهرمان داستان اصلاً در بحران به سر می برند یا در حال بحران سازی! شاید بهتر می بود تا سازندگان بخش هایی را به عنوان عنصر غافلگیری در دل داستان ایجاد می کردند تا همه چیز تا این حد شسته و رفته نباشد.

اما عاملی که می تواند « کوه میان ما » را از این خستگی و ملال آور بودن تا حدی دور نماید، بازی دو بازیگر مطرح فیلم است که جذاب و تماشایی است. این دو اگرچه در برقراری ارتباط با یکدیگر موفقیت چندانی کسب نمی کنند، اما در بازی انفرادی عملکرد مناسبی را از خود به نمایش گذاشته اند. البا که در دو سال اخیر پیشرفت قابل ملاحظه ای در سینما داشته و حالا به عنوان یکی از بازیگران قابل اعتماد به نقش های اصلی گمارده می شود، به خوبی توانسته شرایط بحرانی که در آن گرفتار شده را به تصویر بکشد و کیت وینسلت نیز اگرچه بهترین بازی اش را در فیلم شاهد نیستیم، اما روی هم رفته قابل قبول و مناسب است.

« کوه میان ما » در میان آثار سبک « زنده ماندن » اثر جذابی محسوب نمی شود. موقعیت های کلیشه ای و عاشقانه بی ربط و ضعیفی هم که در طول داستان ایجاد می شود، توان زنده نگه داشتن اشتیاق مخاطبش را ندارد. سازندگان قصد داشته اند عشق و یکی شدن را دلیل زندگانی برشمارند اما این تعریف یک خطی زمانی که به فیلمنامه تبدیل می شود، نیازمند پرداخت و پرورش موقعیت های صحیح و اصولی است که تاثیرگذاری مناسبی در ذهن مخاطب داشته باشد. « کوه میان ما » با آن پایان بندی عجیب و غریبش نمی تواند بیشتر از یک فیلم فراموش شدنی باشد. پایان بندی که یکی را از وصال برچیده و عشق دیگری را در قلب آن یکی جای می دهد تا در آن طرف هم آن یار سفر کرده تجدید نظر کرده و به آغوش آن یکی که همسفر بود بازگردد! کوهستان هم که بهانه ای در پیشکش عشق!

Likes0Dislikes0
چه امتیازی می دهید؟
5 / 5.00
[ 1 رای ]
327 views مشاهده
برچسب ها

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 5
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


مطالب محبوب
تبلیغات متنی
دانلود آهنگ

دانلود آهنگ جدید ، متن آهنگ ، تکست آهنگ

http://text20.ir/