"> دانلود فيلم ایرانی برف | قلب فیلم

دانلود فیلم

» دانلود فيلم ایرانی برفقلب فیلم

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹

دانلود فیلم ایرانی برف

دسته بندی : دانلود فیلم ، دانلود فیلم ایرانی تاریخ : شنبه 29 ژوئن 2019

دانلود فیلم ایرانی به نام برف

Download Film called Snow

دانلود فیلم Snow

دانلود فیلم با لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرانی برف

نام فیلم : برف
ژانر : اجتماعی ، خانوادگی ،
کارگردان : مهدی رحمانی
نویسنده : مهدی رحمانی
بازیگران : میلاد کی‌مرام ، رویا تیموریان ، افشین هاشمی،محمدرضا غفاری ، آناهیتا افشار ، رابعه مدنی ، مینا ساداتی ، شیرین دخت یزدانبخش
محصول کشور : ایران
سال تولید : ۱۳۹۲
زبان : فارسی
کیفیت : بالا
خلاصه داستان :روایت داستان یک روز از زندگی یک خانواده است که علیرغم مشکلات مالی درگیر برگزاری مراسم آبرومند خواستگاری دخترشان هستند و خانه ویلایی آنها در گرو بانک بوده و پدر برای رفع مسائل مالی پسر بزرگتر گرفتار است…

مصطفی جلالی فخر منتقد و مجری این جلسه در ابتدای صحبتهای خود با اشاره به استقبال خوب فیلمسازان جوان در این دوره از جشنواره گفت: خوشبختانه در جشنواره امسال شاهد حضور بسیار خوب فیلمسازان جوان در بخشهای مختلف جشنواره هستیم به طوری که ۵۰درصد از فیلمهای شرکت کننده متعلق به کارگردان جوان و تازه واردهای سینمای ایران است که این خبر می تواند برای همه ما خوشحال کننده باشد چرا که فلیمسازان متوسط طی سالهای اخیر به دلیل در اختیار داشتن رانتها شرایط را به قدر سخت کرده بودند که این سینماگران جایی برای کار کردن نداشتند.

دانلود فیلم ایرانی برف

وی ادامه داد: خوشبختانه حضور این استعدادهای جوان خود را به سینمای ایران اثبات کرد به طوری که همان فیلم سازان متوسط دیگر در این عرصه جایی برای رقابت و بازار گرمی ندارند بنابر این امیدوارم در دوره جدید با کمک نهادهایی چون خانه سینما شاهد تکرار گذشته ها نباشیم و این جوانها باشند که حضور قدرتمند خود را در سینما به رخ مخاطب بکشند.

مهدی رحمانی کارگردان فیلم برف در این نشست خبری با اشاره به پایان بندی فیلم گفت: به طور حتم پایان باز تعریف خاص خود را دارد که دوستان منتقد و آنهایی که فیلم شناس هستند به آن اطلاع و اشراف کاملی دارند از سوی دیگر من بر این باورم حکم صادر نکردن در فیلم به معنای پایان باز نیست ضمن اینکه من معتقدم پایان فیلم “برف ” هم مشخص است و هم پایان دارد.

دانلود فیلم ایرانی برف

فیلم روندی را طی کرده که شخصیتهای آن در کلیت داستان سرنوشت روشنی دارد آنچه که ما در این فیلم به آن تاکید داشتیم صدور حکم نبود بلکه مشخص شدن سرنوشت قصه برای ما مهمترین عنصری بود که به آن توجه داشتیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فیلمهای شما متاثر از سینمای اصغر فرهادی است خاطر نشان کرد: به طور حتم مساله مطرح شده در فیلم “برف” با شخصیتهای فیلم های اصغر فرهادی تفاوتهای زیادی دارد فیلم من با احترام کامل به سیر فیلمسازی اصغر فرهادی معتقد به فضای فیلمهای نیست چرا که فیلم من چیزی برای پنهان کردن ندارد و شخصیتها نیز تصمیمات دوگانه ای نمی گیرند ما رازی در پایان داستان نداریم که به وسیله آن تماشاگر را همراه کنیم بنابر این باز هم تاکید می کنم این فیلم ما شبیه فیلم اصغر فرهادی نیست.

دانلود فیلم ایرانی برف

این کارگردان فیلم سینمایی “برف” در پاسخ به سوال دیگری مبنی فیلم برداری کل داستان فیلم در فضای بسته و یک خانه تصریح کرد: اینکه از چارچوب منزل خارج شویم در این فیلم برای من دلیل توجیح پذیری نداشت وقتی فضای بیرون از خانه ناامید کننده است وقتی ابتدای این فضای ناامید کننده از خارج از خانه آغاز می شود، وقتی ما فاقد ثبات روحی و فکری هستیم پس نمی توانیم خودمان را شاهد نگه داریم اینها مسائلی است که با شعار حل نمی شود پس ما نیز باید سعی کنیم در فیلمهایم هم آن چیزی باشیم که در زندگی خود هستیم ما در شرایطی فیلم ساختیم که همگی از فرط ناامیدی خانه را برای کار انتخاب کردیم.

دانلود فیلم ایرانی برف

رحمانی در بخش دیگری از صحبتهای خود با اشاره به حضور کوتاه میلاد کی مرام و شیرین یزدان بخش گفت: حضور کوتاه میلاد کی مرام و شیرین یزدان بخش با اینکه در سکانسهای کوتاهی انجام گرفت اما تبدیل به سکانسهای تاثیرگذاری شده که در درخشان بودن فیلم به ما کمک کرد و این نکته است که نمی توانم به راحتی از آن عبور کنم.

دانلود فیلم ایرانی برف

این کارگردان جوان سینمای کشورمان ادامه داد: ما با یک پدیده ای به نام آبرو داری مواجه هستیم که مختص به یک برهه تاریخی نیست ما خودمان را به فرهنگ چند سال گذشته خود متصل می کنیم که خانواده چیزی غیر از آن نیست در فرهنگ ما امید به آینده ای وجود دارد که می دانیم درست می شود و این یکی از نکاتی بود که من در این فیلم به آن توجه زیادی داشتم.

دانلود فیلم ایرانی برف

رحمانی در بخش پایانی صحبتهای خود با بیان اینکه ما باید پاسخگوی اتفاقات مرسوم در سینمای خود باشیم تصریح کرد: قصه ای که ما برای روایت فیلم سینمایی “برف” از آن استفاده کردیم آن را در داخل یک خانواده تعریف کردیم و این یک اجبار معنایی داشت در این فیلم دوربین به دست بودیم چنانکه اتفاقات سیال داستان ما را موجبات به استفاده از دوربین در دست کرد چرا که تنش در قابها کمک بسیار زیادی به معرفی شخصیتها می کرد. اینکه عده ای دوست دارند قصه هایی را به خاطر مدهای فیلم سازی در محیط بسته روایت کنند مساله ما نبود ما چگونه روایت کردن را مهمترین اصل خود برای فیلم “برف” می دانستیم.

دانلود فیلم ایرانی برف

میلاد کی مرام یکی از بازیگران این فیلم سینمایی هم در این نشست گفت: یکی از مظلوم ترین سینماهای ما سینمای مستقل است که مهدی رحمانی جزئی از آنهاست من نیز تلاش کردم تا به سهم خود در این فیلم نقش کوتاهی را ایفا کنم و امیدوارم که این حضور کوتاه مورد پسند مخاطبان قرار گرفته باشد.

دانلود فیلم ایرانی برف

حسن حسن دوست تدوین گر این فیلم سینمایی هم در این نشست با بیان اینکه تدوین گر همواره دست راست کارگردان در ساخت فیلم سینمایی است به نکاتی درباره فیلم اشاره کرد و گفت: پایان این فیلم پایان باز نیست البته که پایان بسته ای هم نیست تنها چیزی که در مورد پایان بندی این فیلم می توان به آن اشاره کرد این است که تکلیف پایان بندی آن روشن است و اینکه می بینید ابهاماتی در پایان فیلم برای تماشاگران وجود دارد به خاطر تماشاگری است که عادت نکرده بعد از پایان فیلم فکر کند.

دانلود فیلم ایرانی برف

وی افزود: اساسا مقایسه چنین فیلمهایی با سینمای موسوم سینما اصغر فرهادی غلط است چرا که سینمای فرهادی نیز سینمایی منبعث از سینمای سهراب شهید ثالث است و این یک جریان سینمایی است که فقط اصغر فرهادی آن را تولید نکرده بنابر این هر فیلمی که زمینه اجتماعی دارد بر گرفته از سینمای فرهادی است دیدگاه غلطی است.

وی خطاب به کسانی که برخی از فیلمسازان جوان را متهم هراس از فیلمبرداری در خارج از فضاهای بسته می کند گفت: دوستان بدانند اگر جوانان فیلمساز به سراغ در فیلمبرداری در خیابان نمی روند فقط و فقط به خاطر عدم صدور مجوز فیلمبرداری برای آنهاست بنابر این آنها ناچارند فیلم را در فضای بسته فیلمبرداری کنند.

دانلود فیلم ایرانی برف

آناهیتا افشار یکی از دیگر بازیگران این فیلم سینمایی در این نشست خبری گفت: این دومین تجربه بازیگری من با مهدی رحمانی است در تجربه اول که یک مقدار برای من عجیب بود حس بسیار خوبی به من دست داد و آن نوع بازی گرفتن رحمانی از بازیگران بود. بنابر این من در این تجربه نیز تلاش کردم از همان روز اول خودم را به او بسپارم و نمی دانم که این فضا به دل مخاطب نشسته است یا خیر من مطئنم هدایت خوب رحمانی در آثار خود باعث شد که یک بازیگر بداند بازیش با هدایت کارگردان تبدیل به بازی بهتری خواهد شد.

دانلود فیلم ایرانی برف

رویا تیموریان بازیگر اصلی فیلم “برف” نیز در این نشست خبری در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر بازی او در فیلمهای غمگین خاطر نشان کرد: من سالهاست در سینما، در تلویزیون مشغول کار بوده و هستم و در دفعاتی هم کاندیدای دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر بودم من نمی دانم چرا دوستان دائم می گویند من همیشه نقشهای غمگین بازی می کنم و این نشات گرفته از بی اطلاعی از حضور متعدد در غالب نقشهای آثار سینمایی و نمایشی بوده است.

دانلود فیلم ایرانی برف

تیموریان گفت: من بازی سینما را فقط جلوی دوربین و صحنه تئاتر بلدم عزیزان بدانند که من بازی در پشت صحنه های سینما و تئاتر را بلد نیستم به همین خاطر شاید از من ایراد می گیرند که چرا نقشهای غمگین بازی می کنم شاید آنها نمی دانند که رویا تیموریان نقشهای طنز داشته است اصولا هم نمی پرسند که چرا من در فلان نقشی که ارزش کاندیدا شدن را داشت کاندیدا نشدم البته خودم دلیل این امر را می دانم چون کم حرف می زنم و بلد نیستم در مطبوعات همیشه حضور داشته باشم.

دانلود فیلم ایرانی برف

این بازیگر سینما و تئاتر در بخش دیگری از سخنان خود افزود: یکی از بزرگترین لطمه های حرفه ما این است که رابطه بین جوانان و گذشته را پاک کردند من معتقدم تا زمانی که جوانان، بزرگان خود را نشناسند و حضور آنها را تجزیه و تحلیل نکنند شما نمی توانید چنین سوالهایی را از من بکنید کسانی که امروز در آنسوی میز نشسته اند باید نگاه بازتری داشته باشند و بدانند که امسال ما فعالیتهای زیادی در عرصه سینما و تئاتر داشتند این نسل دوست دارد تا برای درخشش آینده سینمای ایران با جوانان همکاری کند سینمایی که قصه های روایت شده در آن همچون فیلم “برف” نماینده ای بخشی از جامعه ما هستند.

دانلود فیلم ایرانی برف

امیر جعفری مدیر فیلمبرداری این فیلم سینمایی هم با اشاره به نحوه فیلمبرداری این فیلم سینمایی گفت: انتخاب حرکت روی دست توافقی بود که با کارگردان حاصل شد چرا که معتقد بودیم تنشی که در این خانواده وجود دارد می تواند با حرکت دست بهتر به مخاطب منتقل شود.

شیرین یزدان بخش یکی دیگر از بازیگران این فیلم سینمایی هم گفت: با توجه به اینکه نقش بسیار کوتاهی در این فیلم داشتم اما از اینکه برای اولین بار نقش مقابل هنرمند بزرگی چون رویا تیموریان را بازی کردم به خودم بالیدم و خوشحالم از این موضوع که در کوتاهترین نقش بزرگترین فرصت در بازیگری به من داده شد.

رابعه مدنی دیگر بازیگر این فیلم سینمایی گفت: شاید لهجه همدانی من دلیل اصلی انتخاب آقای رحمانی برای بازی در این فیلم بودم البته که هیچ گاه لهجه ام را عوض نخواهم کرد اما اگر کاستی در نقش دیدید من را عفو کنید.

دانلود فیلم ایرانی برف

Likes0Dislikes0
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
174 views مشاهده
برچسب ها

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 20
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


تبلیغات متنی
دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ ، متن آهنگ ، تکست آهنگ

http://text20.ir/
دانلود فیلم

دانلود فیلم هندی،دانلود فیلم خارجی،دانلود فیلم ایرانی

https://www.ghalbeahang.ir/
اخبار هنرمندان

حواشی هنرمندان،اخبار بازیگران و خواننده ها

http://akhbarhonarmandan.ir/
دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ ، متن آهنگ ، موزیک آهنگ

https://musicbist.ir/