"> دانلود فيلم ایرانی آزاد راه | قلب فیلم

دانلود فیلم

» دانلود فيلم ایرانی آزاد راهقلب فیلم

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

دانلود فیلم ایرانی آزاد راه

دسته بندی : دانلود فیلم ، دانلود فیلم ایرانی تاریخ : پنج‌شنبه 20 ژوئن 2019

دانلود فیلم ایرانی به نام آزاد راه

Download Film called freeway

دانلود فیلم freeway

دانلود فیلم با لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرانی آزاد راه

نام فیلم : آزاد راه
ژانر : اجتماعی ، خانوادگی ، عاشقانه
کارگردان : عباس رافعی
نویسنده : علیرضا محمودی ایرانمهر
بازیگران : مهدی پاکدل ، تینا آخوند تبار ، هومن سیدی،بهنوش طباطبایی ، حبیب اسماعیلی ، دانیال نوروش ، رامین راستاد ، حسن علیرضایی
محصول کشور : ایران
سال تولید : ۱۳۹۱
زبان : فارسی
کیفیت : بالا
خلاصه داستان :این فیلم داستان جوانی روحانی را روایت میکند که در شرایطی عاشقانه گرفتار میشود و او که خود قضاوت میخواند باید بین دو راهی عشق و ایمان یکی را انتخاب کند و

توضیحات بیشتر در مورد فیلم ایرانی آزاد راه

عباس رافعی  درباره فیلم «آزاد راه»، گفت: فیلم سینمایی «آزاد راه» هم اکنون در مرحله صداگذاری قرار دارد. فیلم با توجه به نحوه صداگذاری احتمالا از حجم موسیقی کمتری بهره خواهد گرفت.

وی افزود: ضمن اینکه علیرغم ثبت نام فیلم جهت حضور در جشنواره فجر، با توجه به حساسیت ویژه روی صداگذاری و موسیقی فیلم که نقشی دراماتیک در فیلم ایفا خواهند کرد و از طرف دیگر با توجه به زمان باقی مانده تا جشنواره فیلم فجر ،«آزاد راه» احتمالا به جشنواره نخواهد رسید.

وی در ادامه سخنان خود افزود: «آزاد راه» توسط حسین قورچیان که صداگذاری فیلم‌هایی همچون «آمین خواهم گفت» سامان سالور، «خواب تلخ» محسن امیر یوسفی و «گل یا پوچ» ابوالفضل جلیلی را در کارنامه دارد، صدا‌گذاری می‌شود.

دانلود فیلم ایرانی آزاد راه

داستان طلبه جوانی است که بنا به خواست خانواده خود وارد حوزه علمیه می‌شود و بعد از آن سعی می‌کند که جایگاه لباس روحانیت و مسئولیتی را که بر دوش گرفته است، حفظ کند اما با اتفاقی که در طول داستان برایش رخ می دهد مرتکب اشتباهی می شود که زندگی او را تحت تاثیر قرار می دهد.
صلح جو: سینما مکان های اصلی خود را از دست داده است
در ابتدای این جلسه “طهماسب صلح جو”، منتقد و رئیس انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران گفت: مشکل بزرگ امروز سینمای ایران این است که مکان های خود را از دست داده و خیابان لاله زار که باید به عنوان یکی از مقاصد فرهنگی سینمایی فعال باشد به مرکز فروش لامپ و … تبدیل شده است.

دانلود فیلم ایرانی آزاد راه

وی تاکید کرد: وعده هایی از سوی مسوولان شهرداری در خصوص بازگرداندن لاله زار به جایگاه سینمایی اش داده شده است.
صلح جو با تاکید بر این که مسائل فرامتنی سینما در شرایط جامعه دقیقا همچون موقعیت بغرنج روی داده برای شخصیت اصلی فیلم است، افزود: داستان دستمایه ای قوی دارد که تحت تاثیر شیوه روایت قرار گرفته است.
منتقد و رئیس انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران خاطرنشان کرد: امروزه پایبند بودن به اصول اخلاقی و دینی سخت شده و این فیلم نیز دقیقا همین موضوع را نشان می دهد.
اسماعیلی: پاتوق های فرهنگی در ایران بسیار کم است
“حبیب اسماعیلی” بازیگر فیلم آزاد راه نیز با حضور در پنجاه و یکمین نشست باشگاه فیلم رازی ضمن ابراز خرسندی از حضور برای سومین بار در فرهنگسرای رازی، گفت: برگزاری چنین برنامه هایی ارتباط عوامل با بیننده های سینما را دو چندان می کند.
وی با اشاره به این که پیش از این نیز در فیلم جاده های سبز شمال همکاری با عباس رافعی را تجربه کرده، ادامه داد: در دوران پیش از انقلاب تهیه و ساخت فیلم های سینمایی سخت تر بوده و اکنون بستر و شرایط مناسبی فراهم شده است .
اسماعیلی با بیان این که پایه گذار اولین فیلم بعد از انقلاب بوده، تصریح کرد: در گذشته تبلیغات چندانی برای فیلم های اکران شده انجام نمی شد و تنها از طریق تابلو های نصب شده بر سر در سینماها اطلاع رسانی صورت می گرفت.
این بازیگر خطاب به اعضای باشگاه فیلم رازی گفت: امروزه نسل جوان به خوبی در حال فعالیت است و نیاز است که جوانان در تمامی مقوله های مربوط به سینما ورود پیدا کنند.

دانلود فیلم ایرانی آزاد راه

اسماعیلی با تاکید بر این که تعداد پاتوق های فرهنگی در ایران بسیار کم است، افزود: باید فضاهایی فراهم شود که همه جوانان بتوانند فیلم های خود را نشان دهند.
وی افزود: امیدواریم در گزارش ۱۰۰ روزه عملکرد دولت یازدهم در خصوص فرهنگ و ورزش شاهد نگاه ویژه باشیم چرا که سینما و ورزش از قدیم تا کنون آبرویی برای ایرانیان بوده و هستند.
اسماعیلی گفت: وقتی فیلمنامه را مطالعه کردم اسکلت و قصه فیلم برای من جذاب بود و نقشی که من بازی کردم مربوط به مردی است که می خواهد از موقعیت داماد آینده خود که همان طلبه است سوء استفاده کند و در عین حال تلاش می کند خودش را شخصی موجه نشان دهد .
رافعی: آزادراه با گذشت زمان کهنه نمی شود
کارگردان فیلم آزاد راه نیز در این برنامه با تاکید بر این که از وی خواسته شده که بخش های مربوط به طلبه جوان که نشان دهنده علاقه وی به سینما است، باید حذف شود، یادآور شد: خوشبختانه امروز شاهد اکران این فیلم بدون حذف قسمت های مربوط به تماشای فیلم توسط طلبه جوان (سلمان) هستیم.
این کارگردان افزود: خوشبختانه این فیلم تنها برای سال ۸۹ ساخته نشده و مضمون آن که عشق، تنفر، قضاوت و داوری است، کهنه نمی شود و در اکران با استقبال مواجه شده است.
رافعی با اشاره به سکانسی مربوط به مادر سعید که در حال تیز کردن چاقو است و می گوید من کوتاهی کردم و سعید را خوب تربیت نکردم، می گوید: مادر سعید می داند که پسرش روی سلمان و همسرش اسید پاشیده و مرتکب جرم شده است اما نباید تاوان سنگینی می داد و می بینیم که مادر سعید چون حس می کند پسرش مقصر است از خون سعید می گذرد و در واقع تلاش کردیم در این قسمت از فیلم غیر کلیشه ای عمل کنیم.
این کارگردان ادامه داد: داستان اول شخص است و هر کاری که سلمان انجام می دهد ما آن را می بینیم و همین باعث می شود که ما حس نزدیک تری به سلمان پیدا کنیم.

دانلود فیلم ایرانی آزاد راه

محمودی: پرداختن به موضوع تردید هدف اصلی “آزاد راه”
علیرضا محمودی ایرانمهر فیلمنامه نویس “آزاد راه” نیز با بیان این که کارگردان دقیقا بر اساس فیلمنامه آزاد راه را ساخته، ادامه داد: هدف اصلی این فیلمنامه پرداختن به موضوع تردید و سردرگمی است که انسان با آن روبرو است و نباید این گونه برداشت کرد که آزادراه فیلمی انتقادی، ملودرام و یا هر گونه دیگری است.

دانلود فیلم ایرانی آزاد راه

دانلود فیلم ایرانی آزاد راه

محمودی در پاسخ به سوالی در خصوص چگونگی پایان این فیلم یادآور شد: “آزاد راه” فیلمی با انتهای باز نیست ولی سوال هایی که مطرح شده در طول فیلم بی جواب است و شما باید با وجدان خودتان به آن ها جواب دهید و همه موضوعات در انتهای فیلم به نقطه مشخصی می رسد.
گفتنی است؛ باشگاه فیلم فرهنگ سرای رازی چهارشنبه های هر دو هفته یک بار به نمایش و نقد آثار سینمایی روز ایران می پردازد. در نشست های گذشته آثاری سینمایی همچون بی تابی بیتا، ملکه، حوض نقاشی، پله آخر، تلفن همراه رییس جمهور، بشارت به شهروند هزاره سوم، ترنج و”هیس” دخترها فریاد نمی زنند با حضور عوامل فیلم، هنرمندان، نویسنده،کارگردان و … به نقد و بررسی گذاشته شده است.

دانلود فیلم ایرانی آزاد راه

دانلود فیلم ایرانی آزاد راه

دانلود فیلم ایرانی آزاد راه

دانلود فیلم ایرانی آزاد راه

دانلود فیلم ایرانی آزاد راه

Likes0Dislikes0
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
142 views مشاهده
برچسب ها

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 22
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


تبلیغات متنی
دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ ، متن آهنگ ، تکست آهنگ

http://text20.ir/
دانلود فیلم

دانلود فیلم هندی،دانلود فیلم خارجی،دانلود فیلم ایرانی

https://www.ghalbeahang.ir/
اخبار هنرمندان

حواشی هنرمندان،اخبار بازیگران و خواننده ها

http://akhbarhonarmandan.ir/
دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ ، متن آهنگ ، موزیک آهنگ

https://musicbist.ir/